Biuletyn Informacji Publicznej  Gmina Kunów  kunow.pl
Dane
Informacje bieżące
Gmina
Status Prawny Gminy
Statut Gminy
Strategia Rozwoju
Mienie Gminy
Zagospodarowanie Przestrzenne
Organy
Rada Miejska
° Plan Pracy Rady Miejskiej
Komisje Rady Miejskiej
Sesje Rady Miejskiej
e - sesja
Burmistrz
Urząd Miasta i Gminy
Regulamin
Ochrona środowiska
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Program Ochrony Zabytków
Wystąpienia pokontrolne
Nabór na wolne stanowisko pracy
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Jednostki Pomocnicze
Wykaz
Prawo lokalne
Uchwały Rady
Zarządzenia Burmistrza
Finanse
Budżet
Podatki i opłaty
Przetargi
Ogłoszenia
Plan postępowań o udzielenie zamówień
Oświadczenia majątkowe
Oświadczenia
Oświata
Metryczka subwencji oświatowej
Informacja o wysokości dotacji
Organizacje pozarządowe
Organizacje pozarządowe
Wybory
Informacje
Instytucje Kultury
Rejestr Instytucji Kultury prowadzony przez Gminę Kunów
Księga rejestrowa instytucji kultury
Młodociani pracownicy
Podstawowe informacje
RODO
Klauzula informacyjna
Inne
Wersje elektroniczne DZ.U. I M.P.
Informacje nieudostępnione
Darmowa pomoc prawna
Serwis
Wyszukiwarka
Redakcja Biuletynu
Skrzynka Podawcza 2
Instrukcja obsługi
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Rada Miejska strona główna 

Rada Miejska
Skład Rady Miejskiej w Kunowie

Wykaz radnych kadencji 2018-2023.


1.Banasik Jadwiga- zam.Kolonia Inwalidzka , tel.509443848
2.Banasik Katarzyna- zam.Wymysłów ul.Modrzewiowa , tel.507628900
3.Bek Piotr- zam.Boksycka , tel.663303304
4.Ćwik Marta- zam.Miłkowska Karczma , tel.607997888
5.Ćwiklińska Renata – zam.Bukowie , tel.502608753
6.Domagała Barbara- zam.Chocimów , tel.500718850
7.Jałocha Jarosława- zam.Kunów ul.Laski , tel.608429649
8.Łucka Teresa- zam.Nietulisko Małe , tel.661763675
9.Mikos Marek- zam.Rudka , tel.504054929
10.Ożdżyńska Jolanta- zam.Kunów , tel.603655760
11.Pająk Maria- zam.Doły Biskupie , tel.505266549
12.Rakoczy Piotr- zam.Nietulisko Duże , tel.513035769
13.Różalski Darek – zam.Kunów , tel.505554656
14.Szwajda Cezary- zam.Janik , tel.500279551
15.Wanat Grzegorz- zam.Kunów , tel.509186194



 
Data wprowadzenia informacji 2007-10-31 10:19:30 Informację zaktualizowano 2018-12-05 13:47:51, wprowadzający: Daniel Ożdżyński
Przewodniczący Rady Miejskiej w Kunowie

Bek Piotr


przyjmuje w środy w godz.13.00-15.00

 

W każdy czwartek pełniony będzie również dyżur przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kunowie lub Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Kunowie w godz.15.30-16.30 .

 
Data wprowadzenia informacji 2014-12-19 13:16:13 Informację zaktualizowano 2018-12-05 13:49:18, wprowadzający: Daniel Ożdżyński
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kunowie

Rakoczy Piotr


przyjmuje we wtorki w godz.13.00-15.00.


W każdy czwartek pełniony będzie również dyżur przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kunowie lub Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Kunowie w godz.15.30-16.30 .

 
Data wprowadzenia informacji 2014-12-19 13:17:16 Informację zaktualizowano 2018-12-05 13:50:27, wprowadzający: Daniel Ożdżyński

Zobacz:
 Plan Pracy Rady Miejskiej  . 
wersja do druku