bip.kunow.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
 Urzędu Gminy www.kunow.pl
Rada Miejska strona główna 
Skład Rady Miejskiej w Kunowie

Wykaz radnych kadencji 2018-2023.


1.Banasik Jadwiga- zam.Kolonia Inwalidzka , tel.509443848
2.Banasik Katarzyna- zam.Wymysłów ul.Modrzewiowa , tel.507628900
3.Bek Piotr- zam.Boksycka , tel.663303304
4.Ćwik Marta- zam.Miłkowska Karczma , tel.607997888
5.Ćwiklińska Renata – zam.Bukowie , tel.502608753
6.Domagała Barbara- zam.Chocimów , tel.500718850
7.Jałocha Jarosława- zam.Kunów ul.Laski , tel.608429649
8.Łucka Teresa- zam.Nietulisko Małe , tel.661763675
9.Mikos Marek- zam.Rudka , tel.504054929
10.Ożdżyńska Jolanta- zam.Kunów , tel.603655760
11.Pająk Maria- zam.Doły Biskupie , tel.505266549
12.Rakoczy Piotr- zam.Nietulisko Duże , tel.513035769
13.Różalski Darek – zam.Kunów , tel.505554656
14.Szwajda Cezary- zam.Janik , tel.500279551
15.Wanat Grzegorz- zam.Kunów , tel.509186194



 

Opublikowane przez: Daniel Ożdżyński | Data wprowadzenia: 2007-10-31 10:19:30 | Data modyfikacji: 2018-12-05 13:47:51.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Kunowie

Bek Piotr


przyjmuje w środy w godz.13.00-15.00

 

W każdy czwartek pełniony będzie również dyżur przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kunowie lub Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Kunowie w godz.15.30-16.30 .

 

Opublikowane przez: Daniel Ożdżyński | Data wprowadzenia: 2014-12-19 13:16:13 | Data modyfikacji: 2018-12-05 13:49:18.
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kunowie

Rakoczy Piotr


przyjmuje we wtorki w godz.13.00-15.00.


W każdy czwartek pełniony będzie również dyżur przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kunowie lub Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Kunowie w godz.15.30-16.30 .

 

Opublikowane przez: Daniel Ożdżyński | Data wprowadzenia: 2014-12-19 13:17:16 | Data modyfikacji: 2018-12-05 13:50:27.

Zobacz:
 Plan Pracy Rady Miejskiej  . 
Data wprowadzenia: 2014-12-19 13:17:16
Data modyfikacji: 2018-12-05 13:50:27
Opublikowane przez: Daniel Ożdżyński
  Biuletyn Informacji Publicznej - bip.kunow.pl